Category: Türkçe

Date:

Evet, uzun bir aradan sonra tekrar İnternet bağlantıma kavuştum. Dönem sonu sınavlarım sebebiyle modemi teknik servise göndermeye üşendiğim için tabi baya bir gecikti. 8 Haziranda kargoyla gönderdiğim modemim 14 Haziranda geri geldi, ancak dönen pakette bir tuhaflık vardı. Sanki benim gönderdiğimden biraz daha küçüktü. İçini açıp baktığımda ise modemle birlikte gönderdiğim adaptörü göndermediklerini gördüm. (Şimdi "Neden adaptörü gönderdin ki?!" demeyin. Belki sorun onda da olabilir, belki bir üst model modem gönderirler vs diye onu da göndermiştim) Ben de tekrar aradım Airties müşteri hizmetlerini. İlk aradığımda 10 dk civarında bekledim açan yok. 1,5 saat sonra tekrar aradım, yine aynı. Hatta bir ara telefon bağlandı, 3 kere çaldı ancak açan olmayınca yine klasik müziği devreye soktular. Ne kadar da zeki bir yazılım! Güyya rezil etmemek için tasarlanmış. Sonra bir kere daha aradım akşam ancak yine cevap veren yok. Bu kadar telefon parasıyla gider adaptör alırdım diye hayıflandım ve gittim Kadıköyden bir adaptör aldım :) 12V 2A adaptör işimizi görüyormuş. Ne güzel...

Bu arada son yazımda Algoritma dersimin 2. sınavından bahsetmiştim. Ondan 64, ve dönem sonu sınavından da 70 küsür almışım (hayret!) ve böylece bölümün en ağır derslerinden birini de AA ile ortadan kaldırmış olduk :) Diferansiyelde ise dönem sonu sınavında 2. sınavda olduğu gibi yine notların eksikliğine kurban gittim. Bu seferki eksiklik yaz okulunda işlenen konularla bu dönem işlenen konuların farklı olmasından kaynaklanıyormuş :) Neyse onu da BB ile geçtik.

Temmuzda Tellcom‘da stajım başlıyor. Bakalım neler yapacağım, merak ediyorum. Beni korkutan ise mesainin 8-17 olması. Sabah 8de Tophanede olabilmek için 6da yola çıkmak gerekecek, Allahtan servis varmış.

Ha bu arada, biraz reklam yapmak gerek, biraz önce gördüğüm bir siteye bakın. Gayet güzel hazırlamışlar, ellerine sağlık.


Share: FacebookGoogle+Email


comments powered by Disqus